Przenieś swoją konferencję / swoje szkolenie DO INTERNETU

W obliczu epidemii koronawirusa (COVID-19) coraz bardziej powszechne stają się wszelkiego rodzaju spotkania zdalne. Szkolenia dla pracowników przeprowadzane są zdalnie, konferencje przenoszone do internetu, a spotkania zastępowane conference callami. Nasza firma od wielu lat zajmuje się różnymi formami transmisji i streamingu przez internet. Korzystając z naszego doświadczenia możemy Państwu zapewnić profesjonalne usługi, dostosowane do aktualnych wydarzeń i bieżącego zapotrzebowania. Przygotowaliśmy trzy rodzaje usług:

Konferencja z transmisją do internetu
Zamiast konferencji w hotelu i spotkania setek osób, wystąpienie jednej lub kilku osób, transmitowane dla dziesiątek, setek, tysięcy odbiorców. Oferujemy szerokie spektrum możliwości - wielokamerowe transmisje, systemy bezprzewodowe, tłumaczenia symultaniczne, oświetlenie telewizyjne. Wszystko po to, aby konferencja oglądana zdalnie wywarła równie duże wrażenie, jak na żywo. Dostęp do streamu może być otwarty (Youtube, Facebook) lub zaembedowany na Państwa stronę WWW bez brandingu tych platform, z wykorzystaniem naszego serwera. Ilość odbiorców nieograniczona.
Webinar - szkolenie + pytania
Webinar, czyli szkolenie przeprowadzane przez internet, daje możliwość nawiązania komunikacji w obie strony. O ile w przypadku standardowej transmisji mamy do czynienia tylko z wysyłaniem sygnału do odbiorców, to w przypadku webinaru odbiorcy mają możliwość zadawania pytań (co jest kluczowe w przypadku szkoleń) i nawiązania kontaktu z osobą prowadzącą spotkanie. Komunikacja w drugą stronę zapewniona jest przez chat (może być moderowany), opcja obraz + dźwięk dostępna jest tylko w jednym kierunku.
Wideokonferencja
Wideokonferencja to sposób na zastąpienie spotkania biznesowego jego internetowym odpowiednikiem. Jako jedyny z wymienioncych sposobów zapewnia transmisję w obu kierunkach w pełnym zakresie (obraz, dzięk, tekst). Nowoczesny sprzęt i łącza internetowe pozwalają na minimalizację opóźnień i zapewnienie maksymalnego komforu, porównywalnego z komfortem spotkania na żywo.

Obsługa techniczna, produkcja telewizyjna

Nasza firma świadczy usługi transmisji do internetu od 8 lat – zatrudniamy zespół doświadczonych fachowców, posiadamy zarówno profesjonalne kamery do większych produkcji, jak i niewielkie kamery PTZ sterowane zdalnie, a także systemy bezprzewodowe do kamer, własny serwer SRT/CDN, własny internet – wszystko, co niezbędne żeby Państwu dostarczyć profesjonalną usługę. Konferencji i szkoleń nie trzeba odwoływać – trzeba tylko zacząć inaczej (bardziej nowocześnie) o nich myśleć.