właściciel - CEO

Jakub

CEO, producent

W branży od początku jej istnienia. Długoletnie doświadczenie w organizacji transmisji internetowych. Znajomość zagadnień realizacji wizji, dźwięku, kodowania obrazu, produkcji TV

Jakub

CEO, Sales manager

Współtwórca UPLIVE, mistrz negocjacji i relacji z klientami, artysta-biznesmen, gitarzysta jazzowy. W branży od ponad 10 lat. Twórca prawdopodobnie najlepszych ofert w tym kraju.

Łukasz

Realizator wizji

Z produkcją telewizyjną ma do czynienia od dziecka. Człowiek z pasją, realizator jakich mało, mistrz ``guziczków`` i kamery, kadrowania i dopieszczenia każdego szczegółu od początku do końca

TJ

Operator kamer, filmowiec

Profesjonalista z duszą artysty. Ma na swoim koncie wiele poważnych produkcji filmowych. Człowiek z pasją, którą realizuje na co dzień, tu i teraz.

Ada

Wydawca, Caller

Najmilsza z najmilszych, profesjonalistka, zawsze usmiechnięta, Uplive-owa perła w oceanie produkcji TV i live streamingu. Poliglotka, zawsze zdecydowana i konkretna.

Janek

Realizator wizji, złota rączka

Tytan pracy, ``Mount Everest`` kultury osobistej, ``Kotlina Danakilska`` podejścia pro-klienckiego. Wysokiej klasy specjalista audio-wideo z nutą artysty. Prywatnie - wokalista rockowego zespołu, hodowca węży.

inżynier audio

Daniel

Realizator dźwięku

Najmłodszy z ekipy, ale w niczym nie gorszy. Jest w stanie przyjąć dziesiątki sygnałów audio, zrobić z nimi co trzeba i wypuścić świetnie brzmiący miks audio. W wolnej chwili pracuje jako realizator koncertowy gwiazd estrady

Mateusz

Kierownik produkcji, realizator

Z całą pewnością oczaruje każdego klienta swoim profesjonalizmem. Doskonały planer z niebywałym spokojem w każdej sytuacji. Koneser najlepszych, mocnych alkoholi.

Janusz

Operator kamer, specjalista ds. postproduckji

Sentymentalny, wrażliwy esceta, przywiązujący uwagę do najmniejszego szczegółu. Spostrzegawczość, to jego drugie imię, a pierwsze, to ....kamera i światło.

Szymon

Realizator dźwięku, specjalista ds. streamingu

Prawdziwy człowiek orkiestra: basista, perkusita, realizator dżwięku, przy tym specjalista ZOOM i MS Teams. ``Precisión de farmacia``, fantazja architekta, Feng Shui każdego eventu.

streaming operator kamer

Andrzej

Reżyser, operator

Jedyny w swoim rodzaju - przebojowy, pewny siebie, nietuzinkowy. Przepracował na planie zdjęciowym połowę swojego życia i dobrze wie co trzeba zrobić aby dokonać cudu. Można mu ufać w 100%

Jakub

Operator kamer

Chodząca encyklopedia w jaki sposób i dlaczego działa kamera wideo. Właśnie taki powinien być operator - dokładny, kreatywny, pedant w swoim fachu, a w dodatku miły i zawsze uśmiechnięty.

Maciek

Grafik, animator 3D

W jedym palcu ma obsługę Photoshopa, After Effects, 3D Studio. Wysokie poczucie estetyki, bardzo kreatywna głowa, a przy tym zawsze ciepliwy i życzliwy.